INFORMACE O SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH

KRAJSKÉ RADY AŠSK ČR KARLOVARSKÉHO KRAJE

 

KRAJSKÁ RADA AŠSK ČR Karlovarského kraje

na školní rok 2017-2018 tradičně vyhlásila dlouhodobé sportovní soutěže

 

  • pro žáky 1. -5. tříd základních škol
  • pro žáky 6 -9. tříd základních škol a 1-4. tříd osmiletých gymnázií
  • pro žáky středních škol

 

POŘADÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ŠKOL

KATEGORIE ŽÁCI 1. -5. TŘÍD ZŠ OD 2005/2006

2015-2016

 

2016-2017

 

 

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

2. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

 

2. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

3. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

 

3. 2. ZŠ Cheb, Májová

4. ZŠ Františkovy Lázně

 

4. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

5. ZŠ KV, Krušnohorská

 

5. ZŠ Karlovy Vary, Konečná

6. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

6. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

 

 

2013-2014

 

2014-2015

 

 

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

 1, ZŠ Ostrov, Masarykova

2. ZŠ KV, Krušnohorská

 

 2. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

3. ZŠ Sokolov, Běžecká

 

 3. ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského

4. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

 4. ZŠ Františkovy Lázně

5. ZŠ KV, Truhlářská

 

 5. ZŠ Sokolov, Švabinského

6. ZŠ Horní Slavkov, Školní

 

 6. ZŠ KV, Konečná

 

2011-2012

 

2012-2013

 

 

 

1. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

 

1, 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

2. ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského

 

2. ZŠ KV, Krušnohorská

3. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

3. ZŠ Sokolov, Běžecká

4. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

4. ZŠ Sokolov, Pionýrů

5. 6. ZŠ Cheb, Obětí nacismu

 

5. ZŠ KV, Truhlářská

6. ZŠ Úšovice, Mar. Lázně, Školní náměstí

 

6. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

2009-2010

 

2010-2011

 

 

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

1. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové

2. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

 

2. ZŠ Ostrov, Masarykova

3. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

3. ZŠ Sokolov, Pionýrů

4. 6. ZŠ Cheb, Obětí nacismu

 

4. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

5. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

 

5. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

6. ZŠ Karlovy Vary, Konečná 

 

6. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

 

 

2007-2008          

 

2008-2009

 

 

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

2. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

2. ZŠ Ostrov, Masarykova

3. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

 

3. ZŠ JAK Kar. Vary, Kollárova

4. ZŠ Sokolov, Švabinského

 

4. ZŠ Nové Sedlo

5. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

 

5. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

6. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

 

6. 6. ZŠ Cheb, Obětí nacismu

 

2005-2006

 

2006-2007

 

 

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

1. ZŠ Ostrov, Masarykova

2. ZŠ Karlovy Vary, Poštovní

 

2. ZŠ Sokolov, Švabinského

3. ZŠ Hroznětín

 

3. ZŠ JIH Mar. Lázně, Komenského

4. 5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

 

4. ZŠ JAK Kar. Vary, Kollárova

5. ZŠ Sokolov, Švabinského

 

5. ZŠ Hroznětín

6. ZŠ Ostrov, Májová

 

6. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

 

POŘADÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ŠKOL

KATEGORIE ŽÁCI 6. -9. TŘÍD ZŠ a 1. -4. TŘÍD OG

OD 2005/2006

2015-2016

 

2016-2017

 

 

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

2. ZŠ KV, Krušnohorská

 

2. ZŠ KV, Konečná

3. ZŠ Sokolov, Švabinského

 

3. ZŠ Ostrov, Masarykova

4. ZŠ KV, Konečná

 

4. ZŠ KV, Krušnohorská

5. ZŠ Ostrov, Masarykova

 

5. ZŠ Sokolov, Švabinského

6. ZŠ a ZUŠ KV, Šmeralova

 

6. Gymnázium Sokolov a KVC

 

 

 

2013-2014

 

2014-2015

 

 

 

 1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

 1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 2. ZŠ KV, Krušnohorská

 

 2. ZŠ KV, Krušnohorská

 3. ZŠ Františkovy Lázně

 

 3. ZŠ KV, Konečná

 4. ZŠ KV, Konečná

 

 4. ZŠ Františkovy Lázně

 5. ZŠ Sokolov, Běžecká

 

 5. 5. ZŠ Cheb, M. Kopeckého

 6. PČG v Karlových Varech

 

 6. Gymnázium Cheb

 

2011-2012

 

2012-2013

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

 1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

2. PČG v Karlových Varech

 

 2. ZŠ KV, Konečná

3. ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského

 

 3. ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského

4. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

 4. ZŠ a ZUŠ KV, Šmeralova

5. Gymnázium Cheb

 

 5. ZŠ KV, Krušnohorská

6. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

 

 6. ZŠ Nejdek, Náměstí Karla IV

 

2009-2010

 

2010-2011

 

 

 

1. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové

 

1. ZŠ Sokolov, Pionýrů

2. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

2. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

3. ZŠ Sokolov, Švabinského

 

3. ZŠ JIH, Mariánské Lázně, Komenského

4. ZŠ Úšovice, M. Lázně, Školní náměstí

 

4. ZŠ Ostrov, Masarykova

5. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

5. ZŠ a MŠ Kraslice, Havlíčkova

6. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 

 

6. ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova

 

 

 

2007-2008

 

2008-2009

 

 

 

1. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové

 

1. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové

2. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

2. ZŠ Sokolov, Švabinského

3. ZŠ Sokolov, Švabinského

 

3. ZŠ Sokolov, Rokycanova

4. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

4. ZŠ Mariánské  Lázně, Ruská

5. ZŠ Karlovy Vary, Konečná 

 

5. PČG v Karlových Varech

6. Gymnázium a SOŠ Aš

 

6. ZŠ a ZUŠ Kar. Vary, Šmeralova

 

2005-2006

 

2006-2007

 

 

 

1. ZŠ Chodov, Husova

 

1. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

2. ZŠ Luby

 

2. ZŠ Sokolov, B.Němcové

3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové

 

3. ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

4. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská

 

4. ZŠ Luby

5. PČG v Karlových Varech

 

5. Gymnázium Cheb

6. ZŠ Sokolov, Pionýrů

 

6. ZŠ Chodov, Husova

 

POŘADÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ŠKOL

KATEGORIE ŽÁCI STŘEDNÍCH ŠKOL

OD 2005/2006

2015-2016

 

2016-2017

 

 

 

1. SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary

 

1. SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary

2. Gymnázium Sokolov a KVC

 

2. Gymnázium Sokolov a KVC

3. PČG v Karlových v Varech

 

3. PČG v Karlových v Varech

4. Gymnázium Cheb

 

4. Gymnázium Cheb

5. SPŠ Ostrov

 

5. ISŠTE Sokolov

6. ISŠ Cheb

 

6. ISŠ Cheb

 

 

 

2013-2014

 

2014-2015

 

 

 

1. Gymnázium Sokolov

 

1. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

2. PČG v Karlových Varech

 

2. Gymnázium Sokolov a KVC

3. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

 

3. PČG v Karlových v Varech

4. Gymnázium Cheb

 

4. Gymnázium Cheb

5. ISŠTE Sokolov

 

5. Gymnázium Ostrov

6. SŠ živnostenská Sokolov

 

6. ISŠTE Sokolov

 

 

 

2011-2012

 

2012-2013

 

 

 

1. Gymnázium Cheb

 

1. PČG v Karlových Varech

2. Gymnázium Sokolov

 

2. Gymnázium Sokolov a KVC

3. PČG v Karlových Varech

 

3. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

4. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

 

4. Gymnázium Cheb

5. SPŠ Ostrov

 

5. ISŠTE Sokolov

6. Gymnázium Ostrov

 

6. SŠ živnostenská Sokolov

 

 

 

2009-2010

 

2010-2011

 

 

 

1. Gymnázium Sokolov

 

SOŠPPg, G a VOŠ Karlovy Vary

2. PČG v Karlových Varech

 

Gymnázium Cheb

3. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

 

Gymnázium Sokolov

4. SPŠ Ostrov

 

PČG v Karlových Varech

5. SŠŽ Sokolov

 

SŠŽ Sokolov

6. ISŠTE Sokolov

 

ISŠTE Sokolov

 

 

 

2007-2008

 

2008-2009

 

 

 

1. Gymnázium Sokolov

 

1. Gymnázium Sokolov

2. ISŠTE Sokolov

 

2. ISŠTE Sokolov

3. PČG v Karlových Varech

 

3. PČG v Karlových Varech

4. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

 

4. SOŠPg, G a VOŠ Karlovy Vary

5. Gymnázium Cheb

 

5. Gymnázium Cheb

6. SPŠ Ostrov

 

6. SPŠ Loket

 

 

 

2005-2006

 

2006-2007

 

 

 

1. Gymnázium Sokolov

 

1. Gymnázium Sokolov

2. ISŠTE Sokolov

 

2. ISŠTE Sokolov

3. PČG v Karlových Varech

 

3. SOŠp, G a VOŠ Karlovy Vary

4. Gymnázium Cheb

 

4. PČG v Karlových Varech

5. SPŠ Ostrov

 

5. Gymnázium Cheb

6. SOŠp, G a VOŠ Karlovy Vary

 

6. Gymnázium a OA Mar. Lázně

 

 

Veškeré informace o sportovních soutěžích KR AŠSK Karlovarského kraje najdete ve Veřejně prospěšných programech KR AŠSK Karlovarského kraje-manuál (visí na tomto webu)

Kontakt:

předseda KR AŠSK Karlovarského kraje

Bohumil Adamec

605 864 115

assk-kvabob@seznam.cz

 

sekretář KR AŠSK Karlovarského kaje

Věra Adamcová

776 860 300

assk-kva@seznam.cz

OR & KR
Do okresní a krajské rady přibyly nové dokumenty... 07.05.2018
KRAJSKÁ RADA:
Do krajské rady přibyly nové dokumenty... 05.04.2018
OR & KR
Do okresní i krajské rady přibyly nové dokumenty... 26.03.2018
OR & KR
Do okresní i krajské rady přibyly nové dokumenty... 16.03.2018
Krajská rada:
Do krajské rady přibyly nové dokumenty... 02.03.2018